Wykaz członków Klubu Petanque Leszczynko.

 

  1.   Adamczak Krzysztof
  2.   Antkowiak Andrzej                          
  3.   Basiński Krzysztof
  4.   Burtin Christian - junior                             
  5.   Burtin Georges                                    
  6.   Bystrzycki Henryk                               
  7.   Cieślawska Kinga                                
  8.   Cieślawski Stanisław            
  9.   Grzelczak Rafał                                   
  10. Jankowski Andrzej                              
  11. Kabała Marian                                      
  12. Kaczorowski Stanisław                      
  13. Kawczyński Krzysztof                        
  14. Kiepsch Iwona                                     
  15. Kiepsch Jędrzej – junior                    
  16. Kiepsch Maciej                                    
  17. Kołodziński Edward                           
  18. Koszów Józef                                        
  19. Kozyra Jan                                           
  20. Kuśnierek Grażyna                            
  21. Licha Zuzanna – junior                      
  22. Łuczak Henryk                                             
  23. Łukaszewski Janusz                           
  24. Maciejewska Małgorzata                   
  25. Maciejewski Piotr                                      
  26. Maćkowiak Krystian                          
  27. Makarowicz Roman                            
  28. Metera Artur                                       
  29. Metera Dariusz                                    
  30. Musielak Mariusz                                
  31. Musielak Zdzisław                              
  32. Neczyński Jacek                                   
  33. Nowak Andrzej                                                                
  34. Ratajczak Romuald                            
  35. Retta Ryszard                                       
  36. Revol Gilles                                          
  37. Rozwalka Andrzej                               
  38. Schmidt Ernest                                     
  39. Schmidt Izabela                                    
  40. Skórnicki Witold                                   
  41. Skrzypczak Sławomir                          
  42. Snela Bogdan                                        
  43. Snela Edyta                                            
  44. Snela Leszek                                         
  45. Sosinski Tadeusz                                  
  46. Staniewski Wojciech                            
  47. Sterna Grzegorz                                   
  48. Sterna Romana                                             
  49. Szwałek Jerzy                                            
  50. Tomczak Franciszek
  51. Twardowski Błażej - junior                             
  52. Walkowiak Karol 
  53. Walkowiak Weronika - junior                                      
  54. Waszak Roch                                          
  55. Woźny Paweł                                         
  56. Woźny Sławomir                                   
  57. Zadwórny Krzysztof                             
  58. Zawidzki Waldemar                             
  59. Żyska Krystyna                                       
  60. Żyski Ryszard